Karate-dla-dzieci-6-7-8-9-lat-Warszawa-Mokotów

Karate dla dzieci w wieku 6-9 lat to przede wszystkim nowe wyzwanie. Ćwiczenia bazujące na elementach Karate i fitnessu, są dostosowane do wieku oraz możliwości najmłodszych karateka. Do grupy przyjmujemy też dzieci poniżej 6. roku życia, pod warunkiem odbycia udanego próbnego treningu.

Zajęcia trwają 45 minut i mają przystępną formę, oczywiście przy zachowaniu porządku i bezpieczeństwa. Na tych zajęciach dzieci rozwijają koordynację ruchową, zwiększą sprawność fizyczną i poznają podstawy Karate... a dla zainteresowanych czekają dodatkowe grupy, starty na zawodach, a także » obozy.

Karate-Shito-ryu-dla-dzieci-9-10-11-12-lat-Warszawa-Mokotów

Dla dzieci w wieku od 10 do 12 lat na treningach pojawia się wiele nowych elementów. Dzieci coraz poważniej podchodzą do nauki Karate. Podchodzą do coraz trudniejszych egzaminów na stopnie szkoleniowe i jeżdżą na obozy, a niektórzy dodatkowo startują w zawodach.

Treningi trwają 45 minut. Dzieci poznają i doskonalą kolejne techniki Karate oraz ich układy, czyli kata. Dzieci nabierają coraz większej sprawności fizycznej, rozwijają kondycję, refleks i rozciągnięcie. Poznają też elementy japońskiej kultury, uczą się historii Karate.

Karate dla dzieci Warszawa Ursynów Mokotów

SPORT

Rywalizacja sportowa jest ważną częścią treningu. Dzieci pokonują tremę, prezentują swe umiejętności i walczą o medale w dobrej, koleżeńskiej atmosferze.

Karate dla dzieci Warszawa Ursynów Mokotów

ZDROWIE

Ćwiczenia ogólnorozwojowe, kondycyjne i rozciągające wspierają rozwój dziecka, eliminują wady postawy, wzmacniają zdrowie i odporność organizmu.

Karate dla dzieci Warszawa Ursynów Mokotów

SAMOOBRONA

Sztuka walki to nie "bicie się". To mądre unikanie zagrożeń, uważność na codzień oraz nauka o wartości zdrowia i życia.

Karate dla dzieci Warszawa Ursynów Mokotów

GRUPA

Trening w grupie to współpraca, pomaganie sobie nawzajem, szacunek dla wszystkich wokół. To także wspólna pasja, praca nad sobą i dobra zabawa.

Karate dla dzieci Warszawa Ursynów Mokotów

ROZWÓJ

Trening według tradycyjnych zasad zapewnia wszechstronny i równomierny rozwój, również przez kolejne lata, gdy dzieci dorastają.

ETYKA

Karate to nie tylko trening fizyczny. To także nauka zasad moralnych, kodeksu zachowywania się oraz szacunku wobec innych.