ANDRZEJ KOZAK 4 dan

ur. 15 listopada 1958 roku. Ukończył filozofię na Uniwersytecie Warszawskim oraz filologię polską w IBL PAN.
Na pierwszy trening Karate poszedł 5 października 1989 roku. Droga Karate natychmiast stała się jego drogą życiową. Już w 1991 roku prowadził zajęcia jako instruktor, w Dōjō przy ul. Podbipięty 2, które funkcjonuje do dziś.
W drugiej połowie lat 90. skontaktował się mistrzem Fumio Demurą, a w 1999 oficjalnie wprowadził do Polski styl Shitō-Ryū. Jest szefem i głównym instruktorem w organizacji Genbu-kai Polska.
Andrzej Kozak jest pionierem Karate-dō Shitō-Ryū w Polsce i posiada najwyższy stopień w kraju.
Prowadzi treningi dla młodzieży i dorosłych w Dōjō Podbipięty.
MACIEJ KOZAK 3 dan

ur. 09 lipca 1985. Trening Karate rozpoczął w 1991 roku, jeszcze będąc w przedszkolu. Jako dziecko trenował przez większość tygodnia, czasem kilka razy dziennie.
Dziś jest licencjonowanym instruktorem Karate, samoobrony i kulturystyki, a także kierownikiem kolonii. Pierwszy stopień mistrzowski w Karate zdobył w 2006 roku. od 2005 roku pracuje zawodowo jako nauczyciel Karate, a od 2012 prowadzi własny klub Karate "Enso". Również od 2012 prowadzi letnie obozy szkoleniowe.
Organizuje zajęcia i sam trenuje 6 dni w tygodniu. Regularnie bierze udział w szkoleniach krajowych i zagranicznych, spotyka się z mistrzami oraz karateka z całego świata, by się ciągle uczyć i podnosić kwalifikacje.
Prowadzi treningi dla dzieci w Dōjō Podbipięty, Zakrzewska oraz Domaniewska, a także treningi specjalne dla dorosłych w Dōjō Podbipięty.
ŁUKASZ MATYSIK 1 dan

ur. 22 lutego 1984 roku. Z zawodu nauczyciel wychowania przedszkolnego i licencjonowany instruktor Karate. Wieloletni pasjonat sztuk walki, które trenuje od 1997 roku.
Od samego początku swojej Drogi Karate był czynnym zawodnikiem. Występował na turniejach międzyklubowych oraz wojewódzkich, w których zdobył łącznie 13 medali, w tym dwukrotnie złoto w kategorii kumite oraz trzykrotnie srebro w kategorii kata (Mistrzostwa Ziemi Mazowieckiej, Turniej Wschodniego Regionu Łódzkiego, Turniej Centralnego Regionu Polski).
Stopień mistrzowski zdobył w 2018 roku, w Hiszpanii, na międzynarodowym seminarium z naszym Mistrzem Fumio Demurą.
Od początku 2019 roku prowadzi własny Klub Karate i Kobudo "Zanshin" ( https://www.facebook.com/klubzanshin ).
Prowadzi treningi w Dōjō Sienkiewicza w Łodzi.
JAKUB PIOTROWSKI 1 kyu

ur. 01 grudnia 1999 roku. Student Pedagogiki na Uniwersytecie Warszawskim i licencjonowany instruktor sztuk walki.
Karate trenuje od 2013 roku, 3-4 razy w tygodniu. Od samego początku bardzo poważnie podchodzi do treningu, nigdy nie marnując czasu, chcąc nauczyć się jak najwięcej. Dzięki sumiennemu treningowi oraz dodatkowym zaangażowaniu w życie Klubu, jest dwukrotnym laureatem specjalnego wyróżnienia "Shin Gi Tai" oraz posiadaczem najwyższego stopnia uczniowskiego 1 kyu.
Od 2016 roku pracuje jako asystent instruktora, od 2017 instruktor Karate w przedszkolach, a od 2018 prowadzi samodzielnie grupę Karate dla dzieci.
Prowadzi treningi w Dōjō Czerniakowska.